STŘECHY NA KLÍČ


 


 

STŘECHY


NA KLÍČ 

Střechy na klíč

Opravy a rekonstrukce
střech

Tesařské práce

Klempířské práce

Pokrývačské práce

Spolehlivá a léty
prověřená firma

Dodržení termínů
realizace

Záruka
na práci i materiál

Nová střecha a rekonstrukce staré na klíč


Nechte si udělat střechu na klíč! Pracujeme rychle, spolehlivě a s máme výběr z velkého množství barev i materiálů vhodných do každého prostředí pro vaší novou dokonalou střechu. Opravy a nové střechy děláme na klíč včetně všech dílčích prací tak, abyste se nemuseli zatěžovat sháněním řemeslníků a materiálu. Umíme skloubit funkční i estetickou stránku staveb tak, aby konstrukce byla zcela stabilní, splňovala všechny předepsané normy a zárověň byla příjemná na pohled. Postaráme se o vše potřebné – nemovitost vám zaměříme a zdarma vypracujeme cenovou nabídku, následně dodáme materiál, připravíme požadované prvky, dopravíme je na stavbu a provedeme montáž.


Práce provádíme v Praze a blízkém okolí (do 30 km od Prahy).STRECHA NA KLÍČ


Potřebujete novou střechu a nevíte si rady kde začít? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám postavíme střechu novou. Naší dominantou je výstavba střech na klíč. Celou střechu si zaměříme a vše do posledního detailu zajistíme sami. Na výstavbu střechy využíváme ty nejkvalitnější střešní krytiny.

OPRAVA STŘECHY


Máte pocit, že by Vaše střecha potřebovala po několika letech opravit? Už to není, co to bývalo? Vaše střecha nefunguje tak jak by měla a někde zatéká? Neváhejte a kontaktujte nás. Vaši střechu opravíme! Pokaždé není třeba celou střechu vyměnit, ale pouze opravit vzniklé nedostatky.PROČ VYBRAT NÁS?


ZILLERMAN Company s.r.o.
SZ: C 238493 vedená u Městského soudu v Praze,
Sídlo : Kurzova 2222/16,
155 00 Praha 5,
IČ: 03842631

Kontakt

Lukáš Dlab
tel : +420 737 745 506
email: info@zillerman.cz

Služby provádíme v oblastech

Praha a Středočeský kraj

pondělí - neděle 8:00 - 19:00